Menu

Kontakt

Kersti Väinsalu 50 30 305

Kortermaja Paldiskis

Üldinfo

Vajad keskkonnavahetust? Soovid end peale pingelise tööpäeva lõppu linnamürast välja lülitada ja looduses patareisid laadida? Pakume kõigi mugavustega kaasaegseid kortereid Paldiskis – vaid ca. 40 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast, looduskaunis Pakri saarte ja pankranniku keskkonnas.

 

Paldiski on jõuliselt arenev linn, mille eeliste hulka kuuluvad eelkõige piirkonna suur tööstus- ja transiidipotentsiaal ning soodne asukoht turismi seisukohalt. Juba käesoleval hetkel on linna ettevõtetel töökätest puudus. Paldiski täiendavaks väärtuseks on ka hea transpordiühendus pealinnaga – regulaarselt sõidavad nii rongid, bussid kui ka marsruuttaksod.

 

Kiirusta – Rae 36 on just Sinu võimalus leida endale soodsalt korter Paldiskis!

Detailinfo

Üldehitus

Viiekordne 70-ndatel aastate alguses ehitatud maja renoveeriti 2008. aastal. Valmis 60 korterit: 9 3-toalist, 38 2-toalist ja 13 1-toalist, mis paiknevad 2767 m2 kinnistul. Olemasolevast majast jäid alles kandekonstruktsioonid, paneelidest vahelaed ja korteritevahelised kandeseinad.

 

Korteritesse paigaldati käsireguleerimisega trentraalvesikütte radiaatorid, sooja- ja külmaveemõõtjad. Ventilatsioon toimub aknaraamides olevatest tuulutusklappidest ja märgadesse ruumidesse v.a. lavaruum paigaldati elektriline põrandaküte.

 

Korteritesse on paigaldatud standardne arv elektripistikupesasid, 1 antenni- ja 1 telefonipistikupesa. Korteris on elektrikilp koos rikkevoolukaitsmega. Kortermaja välisuks avaneb fonolukuga.

 

Hoone renoveerimisel ja ehitamisel lähtuti normdokumentidega „Eluruumidele esitatavad nõuded“ (ET-1 0301-0285); vee, kütte, ventilatsiooni ja kanalisatsiooni projekteerimisel vastavaid projekteerimisnorme. Kõik ehitus- ja viimistlusmaterjalid on sertifitseeritud vastavalt ehituse ja tervisekaitse normidele.

 

Siseviimistlus

Korteri uksed – välisuks metall turvauks, siseuksed valged sileuksed

Aknad – kahekordne klaaspakett plastikaknad

Seinad – vesiemulsioon heledad toonid, vannituba/WC keraamiline plaat

Laed – valga vesiemulsioon, vannituba/WC moodulripplagi 60×60 cm

Põrandad – tubades laminaatparkett, vannituba/WC PVC põrandakate

Sanitaarseadmed – WC pott IDO Aria 34058-01; valamu IDO Aria 11156-01,
valamusegisti Oras Saga 1910

Üüripinnad

Kõik vabad korterid on hetkel kaetud tähtajaliste üürilepingutega. Tegemist on hea võimalusega soetada korter investeeringuna, kuna tagatud on stabiilne üüritulu laekumine.

Asukoht


Warning: file_get_contents(): Filename cannot be empty in /data01/virt16323/domeenid/www.omakodumaja.ee/htdocs/wp-content/themes/alexela/single-objektid.php on line 115